Гравці Stadia тепер можуть відправляти один одному повідомлення

І ділитися відеокліпами.

Служба потокової передачі ігор Stadia офіційно додає підтримку обміну повідомленнями. Повідомлення можуть бути відправлені друзям і членам  групи, з якими користувач раніше міг спілкуватися в голосовому чаті.

Функція обміну повідомленнями почала впроваджуватися минулого тижня, і тепер вона доступна у всіх регіонах, які підтримує Stadia: Італія, Бельгія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ірландія, Нідерланди, Норвегія, Іспанія, Швеція, Великобританія і США.

Сервіс також спростив процес обміну найкращими ігровими моментами. Тепер, якщо користувач запише відеокліп, наприклад, то він буде записаний разом зі звуком з мікрофона. Крім того, користувачі мобільних пристроїв і браузерів зможуть ділитися своїми знімками екрану і відеокліпами за допомогою загальнодоступного посилання, як в Google Фото.

Покращилися також сторінки профілів. У них тепер буде міститися інформація про те, які ігри є у користувача, буде відображатися його список друзів і статус (онлайн/офлайн). Розробники також додали ярлики, які дозволять швидко запросити інших гравців в свою групу. Також запущений сімейний доступ.

Джерело engadget
Не пропустіть