Знаменита гра PUBG стала безкоштовною для України (Відео)

Гра змінить назву на PUBG Lite і буде доступна для України з 10 жовтня.

Незважаючи на шалену популярність гри PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), відродити жанр Battle Royale, велика частина ігрової аудиторії ще не оцінила цей проект через високий цінник і чималі системні вимоги. Тому скоро PUBG стане безкоштовним на комп’ютерах. Гра змінить назву на PUBG Lite – це трохи урізана версія оригінальної PlayerUnknown’s Battlegrounds, яка буде працювати на слабких комп’ютерах і не зажадає оплати.

Вперше PUBG Lite була протестована в Таїланді, а потім версія стала доступна в країнах Південно-Східної Азії, включаючи Бразилію і Туреччину, на початку цього року. Відкрите бета-тестування PUBG Lite найближчим часом стартує в глобальному масштабі. 10 жовтня доступ буде відкритий для гравців з 52 країн, включаючи Україну. Варто відзначити, що в списку відсутня США.

Попередня реєстрація на участь в бета-тестуванні вже почалася, а всі, хто встигне подати заявку до 8 жовтня, отримають безкоштовні скіни для M416 і AKM. Крім знижених системних вимог, PUBG Lite стартує разом з унікальним режимом 4 на 4 (чотири загони по чотири гравці). В описі говориться, що сутичка буде проходити на покинутому складі, оточеному старими контейнерами і транспортними засобами.

З огляду на приголомшливий успіх безкоштовної Fortnite, стає зрозуміло чому розробники PUBG вирішили піти за її прикладом і випустити безкоштовну версію. Цей крок дозволить грі набрати додаткову аудиторію, для якої раніше гра була недоступна через високі вимоги до системи, і необхідність купувати гру.


Джерело segodnya.ua

Не пропустіть