Гра Dead by Daylight вийшла на Android і iOS

Сьогодні відбувся фінальний реліз Dead by Daylight від Behaviour і NetEase. На честь запуску розробники оголосили про подвійний бонус, з 16 по 22 квітня гравці зможуть в два рази більше заробити очок BP і XP. Крім цього, у грі в якості гральних персонажів з’явилися Демогоргон, Стів Харрінгтон і Ненсі Уілер із серіалу «Дивні дива».

Нагадаємо, Dead by Daylight Mobile – це мобільна версія асиметричного багатокористувацького хоррора, де гравцям-жертвам необхідно об’єднуватися і врятуватися від гравця-маніяка. Оригінальна версія вийшла влітку 2016 року у ПК, а пізніше її імпортували на Xbox One і Switch.

В Dead by Daylight Mobile вас чекають легендарні вбивці з улюблених фільмів жахів. Майкл Майєрс, Аманда Янг із серії фільмів «Пила», Гоуст Фейс із «Дивних див» – зростаючий список знаменитих персонажів, які використовуються за ліцензією, порадує різноманітністю навіть найненаситніших і найкровожерливіших. У грі є Лорі Строуд з фільму «Хеллоуїн», Девід Тепп з «Пили» і Білл Овербек з Left for Dead. Для любителів нового в Dead by Daylight також досить оригінальних персонажів.

Непередбачувані матчі, випадково генеруються карти, вибір навичок для персонажів вручну. Dead by Daylight Mobile може порадувати гравців практично нескінченним і значущим прогресом і різноманітністю. Зовнішність улюблених персонажів можна змінити за допомогою косметичних предметів: одяг і аксесуари дозволять кожному гравцеві проявити свою індивідуальність.


Не пропустіть