Користувачі скаржаться, що GPT-4 став дуже лінивим: OpenAI вже готує бадьоре оновлення

У своєму блозі OpenAI повідомила, що оновлений GPT-4 Turbo “виконує такі завдання, як генерація коду, більш ретельно, ніж попередня модель попереднього перегляду, і має на меті зменшити випадки “лінощів”, коли модель не виконує завдання”.

Нещодавно деякі користувачі ChatGPT скаржилися на те, що чат-бот часто відмовляється виконувати запропоновані завдання, і звинувачували в цьому відсутність оновлень GPT-4. Однак оновлення OpenAI стосується GPT-4 Turbo, версії більш поширеного GPT-4, яка була навчена на інформації станом на квітень 2023 року і доступна лише в попередньому перегляді. Ті, хто використовує GPT-4, який навчався на даних, доступних до вересня 2021 року, можуть зіткнутися з тими ж проблемами лінощів.

OpenAI повідомила, що понад 70 відсотків користувачів, які використовують GPT-4 через її API, перейшли на GPT-4 Turbo через його більш оновлену базу знань.

Компанія повідомила, що в найближчі кілька місяців вийде ще більше оновлень GPT-4 Turbo, включаючи загальну доступність GPT-4 Turbo з функцією зору. Це дозволить користувачам робити більше мультимодальних підказок, таких як перетворення тексту в зображення.

OpenAI також запустила менші моделі штучного інтелекту, які називаються Embeddings. OpenAI визначає вбудовування як “послідовність чисел, яка представляє концепції в контенті, такі як природна мова або коди”. Це допомагає додаткам, що використовують пошук, доповнений генерацією – тип ШІ, який бере інформацію з бази даних замість того, щоб генерувати відповідь, – з’ясовувати взаємозв’язок різного контенту, до якого вони отримують доступ.

Ці нові моделі, text-embedding-3-small і більш потужна версія під назвою text-embedding-3-large, доступні вже зараз.

Джерело The Verge

Не пропустіть