Googlefier – новий спосіб встановити сервіси Google на смартфони Huawei

Компанія Huawei вже досить тривалий проміжок часу знаходиться під санкціями зі сторони влади США, через які вона не може використовувати операційну систему Android з мобільними сервісами компанії Google. Через це аудиторія потенційно непоганих девайсів Huawei набагато вужча, ніж це могло би бути за нормальних умов.

Як альтернативу, компанія Huawei використовує відкритий Android AOSP з власною екосистемою Huawei Mobile Services та магазином додатків App Gallery. HMS активно розвивається та росте, але для багатьох користувачів ці сервіси не підходять з тих чи інших причин, адже не можуть повністю замінити функціонал вже звичних сервісів компанії Google.

Через це ентузіасти придумують нові способи, як додати підтримку сервісів Google на смартфони виробництва Huawei. На даний момент є декілька перевірених способів, але зараз розробники з XDADevelopers розробили додаток Googlefier, який дозволяє легко встановити сервіси компанії Google на ваш смартфон Huawei. Про це написало видання Gizchina з посиланням на джерело.

Googlefier – це простий та зручний спосіб встановити сервіси компанії Google без жодних додаткових складних маніпуляцій. Після встановлення слід лише надати весь необхідний перелік дозволів та слідувати інструкції встановлення, яка з’явиться на екрані. Протягом процесу встановлення Googlefier спершу замінить бекапний додаток та відновить LZPlay, після чого встановить на девайс сервіси компнанії Google. Після цього слід буде зайти у аккаунт Google.

Досить важливо згадати про те, що Googlefier не працює зі смартфонами на базі EMUI 11, підійде лише EMUI 10. Якщо ви вже раніше намагалися встановити сервіси компанії Google іншим способом, рекомендують скинути смартфон до заводських налаштувань перед тим, як встановити GMS через Googlefier.

Джерело Gizchina
Не пропустіть