Google зекономила на олеофобному покритті Pixel 4 і Pixel 4 XL

Попередні Pixel теж не були задовільними за цим параметром

На старті продажів Google Pixel 4 і Pixel 4 XL кілька разів потрапили до центру уваги із негативного боку. Пов’язано це було з кількома дивними рішеннями, такими як відмова від функції зйомки відео у форматі 4К@60fps і 128 ГБ пам’яті в топовій версії при відсутності безлімітного доступу до Google Фото для завантаження оригіналів знімків з іншої камери. Через п’ять тижнів проявилася ще одна неприємна властивість нових Pixel, про яку розповіло видання Android Central.

Справа в тому, що Google заощадила і додала дуже тонке олеофобне покриття, яке за п’ять тижнів тестування стерлося майже на третині екрану. Не настільки критично, але все ж проблема актуальна і для другого примірника у виданні, отже проблема, схоже, носить систематичний характер.

При цьому Android Central зазначає, що попередні Pixel теж не були задовільними за цим параметром, але в Pixel 4 і Pixel 4 XL проблема проявилася настільки, що не відразу скажеш, чи є таке покриття взагалі. Вирішується вона досить просто: склом або плівкою. В іншому випадку покриття злізе настільки швидко, наскільки часто ви протираєте телефон від відбитків. Нагадаємо, ціна Pixel 4 стартує з $799.

Джерело AndroidCentral.com
Не пропустіть