Google запустив новий м’ятний колір для Pixel 8 і Pixel 8 Pro

Минулого тижня Google дражнила новим кольором для свого Pixel 8 Pro, який мав бути представлений 25 січня. Тим часом ми бачили його на витоках зображень для преси, а тепер це нарешті офіційно відбулося.

Отже, ви можете придбати Google Pixel 8 або Pixel 8 Pro у новому кольорі під назвою Mint, ексклюзивно в інтернет-магазині Google та Google Fi у США. За словами Дженні Девіс, CMF-дизайнера Google, це “ковток свіжого повітря та прохолодний весняний вітерець. Він безтурботний, але не нудний. Це світлий колір, який дійсно запрошує розум до стану спокою – наповненого енергією спокою”.

Він приєднується до рожевого, обсидіанового та горіхового для Pixel 8, а також порцелянового, обсидіанового та блакитного для Pixel 8 Pro. Як і слід було очікувати, технічні характеристики зовсім не змінилися – це ті ж самі Pixel 8 і Pixel 8 Pro, які ми знаємо з моменту їхньої презентації в жовтні минулого року. Єдине, що змінилося – це колір, який був створений у співпраці з вуличним художником Рікардо Гонсалесом (Ricardo Gonzalez), він же @itsaliving.

Спеціально для представлення нового відтінку він зафарбував існуючий білборд Google Pixel у Нью-Йорку новим м’ятним кольором, як ви можете бачити на відео нижче.

Якщо ви придбаєте Pixel 8 або Pixel 8 Pro у м’ятному кольорі до 23:59 за тихоокеанським часом 3 лютого, Google подарує вам безплатний чохол у відповідному кольорі.

Джерело Google

Не пропустіть