Google запустила новий YouTube: детальна інформація

Американська корпорація Google зробила те, чого від неї абсолютно ніхто не очікував. Так, зокрема, вона анонсувала і запустила новий YouTube, який містить в собі ряд важливих нововведень, які позначаються на ранжируванні відеороликів, тобто тепер такі будуть рекомендуватися найбільш точно, ніж раніше. Крім того, новий відеохостинг містить в собі ряд корисних для користувачів функцій, якими все гарантовано залишаться задоволені.

Тепер знайти цікавий контент набагато простіше, ніж раніше. За словами Google, при визначенні відеороликів для персональних рекомендацій враховуються понад 50 факторів, грунтуючись на яких рекомендації дають певні поради, що варто дивитися, а що ні. Відтепер YouTube не просуватиметься відеоролики новинного типу, якщо такі були опублікували багато років назад. На головну сторінку сайту додали логотипи каналів, завдяки чому орієнтуватися в таких стало простіше, так як можна візуально відразу ж визначити свої найулюбленіші. Тепер користувачам доступна вкрай зручна і корисна чергу перегляду, в яку можна додати кілька відео, щоб вони відтворювалися один за одним.

При виході з браузера ця черга обнуляється, але все раніше додані в чергу відеоролики додаються до списку відтворення «Дивитися пізніше», завдяки чому їх можна легко відновити. Рекомендації контенту тепер працюють також в веб-браузері, тобто на головній сторінці YouTube, тоді як раніше вони були доступні лише в фірмовому додатку сервісу для смартфонів і планшетів. При цьому користувачі можуть вибрати, по яких тем їм будуть відображатися відео в рамках рекомендацій. Можна вибрати, наприклад, спорт і кулінарію, або ж ігрові стрім і огляди різних електронних гаджетів. Оновлений відеохостинг вже запущений Google для всіх користувачів, проте нововведення деяким може стати доступним тільки на наступному тижні.

Справа в тому, що заради запобігання збоїв Google намагається робити все заради того, щоб впроваджувати нові функції і можливості не відразу, а поступово. Саме тому новий запущений сервіс YouTube комусь вже доступний, а хтось отримає доступ до нього в найближчі дні. Впроваджені американською корпорацією нововведення в даний відеохостинг є одними з найбільших за останні п’ять років, тому користувачів чекає по-справжньому новий користувальницький досвід, причому такий, про який ще недавно можна було тільки мріяти. Щоб скористатися нововедення робити нічого не потрібно – воно запрацює самостійно, коли прийде час.


Не пропустіть