Google заплатить авторам оригінального контенту 10 тисяч доларів

Минулого року YouTube запустив свого конкурента TikTok під назвою YouTube Shorts. Спочатку запуск відбувся в Індії, потім – в США, а далі у решті світу.

В даний момент YouTube Shorts доступний більш ніж в 100 країнах, але поки йому не вдалося отримати таку ж популярність, як TikTok і Instagram Reels. Щоб спонукати більше людей створювати контент для платформи, YouTube заснував фонд в 100 мільйонів доларів і збирається платити творцям контенту до 10 000 доларів на місяць.

Головний директор по продуктах YouTube Ніл Мохан (Neal Mohan) поділився додатковою інформацією. Компанія планує почати платити авторам вже цього місяця, однак є певні умови: «Популярність, необхідна для заробітку грошей, буде залежати від того, скільки людей дивляться короткометражки щомісяця, а також від того, де знаходиться аудиторія кожного творця».

Творці повинні публікувати оригінальні відео, щоб мати право на виплату, а повторні завантаження або відео, помічені водяними знаками з інших платформ, позбавлять їх канал можливості отримувати платежі. На даний момент YouTube розширив програму на 10 регіонів, включаючи США, Індію і Бразилію, і планує збільшити перелік країн.

YouTube буде використовувати цей фонд для оплати праці авторів контенту протягом наступного року. Компанія не планує розміщувати рекламу на YouTube Shorts, тому ще невідомо, як платформа буде приносити дохід.


Джерело Support.google

Не пропустіть