Google випадково розкрила дизайн бездротових навушників Pixel Buds A

Презентація Google I/O 2021 повинна пройти вже цього літа, і зараз у Мережі з’являється все більше інформації про бюджетний смартфон Pixel 5A та бездротові навушники Pixel Buds A. Зараз стало відомо більше про цю доступну альтернативу навушників Pixel Buds, яка фігурує у витоках інформації.

На опублікованому зображенні можна побачити Pixel Buds у зеленому кольорі, якого немає серед кольорів актуальної моделі. Причому внутрішня частина корпусу пофарбована у такий самий колір, що й навушники, а у Pixel Buds другого покоління вона чорна. З цього можна зробити висновок, що це нова версія навушників, яка фігурує під назвою Pixel Buds A.

Зовні навушники виглядають майже так само, як Google Pixel Buds другого покоління, але у них немає другого світлодіода всередині зарядного кейса. Очікується, що Pixel Buds A коштуватимуть від 99 до 129 доларів, що буде відчутно нижче від Pixel Buds, які коштують 179 доларів. На даний момент невідомо, чим пожертвує Google для зниження ціни.

Слід нагадати, що Google Pixel Buds другого покоління, принаймні якщо мова про першу партію, мали розриви з’єднання, які Google намагалася виправити, випускаючи оновлення програмного забезпечення. Тим не менше, у багатьох користувачів проблеми залишаються і далі, тому надіємось, що у Pixel Buds A не буде таких проблем.


Не пропустіть