Google TV отримує давно очікувану функцію

Одним з найбільших недоліків Android TV була відсутність створити декількох віртуальних користувачів всередині операційної системи, що означало, що при користуванні кількома користувачами телевізор буде змішувати весь контент разом. Очікувалось, що компанія Google виправить це з запуском Google TV, але виявилося, що ця фішка не була додана.

Щоправда, зараз стало відомо, що Chromecast з Google TV отримає підтримку Kids Profile, тобто спеціалізованого дитячого профіля. По суті, це не можна назвати повноцінною можливістю створення декількох віртуальних користувачів, але функція дозволяє розділяти контент для дітей та дорослих.

Вже відомо, що ця функція повинна з’явитися на Chromecast з Google TV вже наступного місяця. Завдяки цьому у Google TV буде мати безпечне місце для дітей, причому вихід потребуватиме спеціального PIN-кода, завдяки чому діти не зможуть отримати доступу до батьківського профіля.

Представник компанії Google ще у жовтні минулого року офіційно розповів, що планує додати підтримку декількох віртуальних користувачів у Google TV, причому сказав, що додавання цієї функції має високий пріоритет, щоправда, не розповів, коли саме очікувати її виходу. Очікується, що фішка буде презентована вже незабаром та буде доступною і для Android TV.


Не пропустіть