Google розповіла, які оновлення отримає Google Пошук

Щодня Google Search використовують більше мільярда людей. Незважаючи на те, що компанія працювала над програмним забезпеченням понад 20 років, кожного дня все ще з’являється 15% запитів, які Google ніколи раніше не бачила. Сьогодні компанія анонсувала низку оновлень, які допоможуть це виправити.

Найпомітнішою з усіх нових функцій є та, що допоможе знайти пісню, яка засіла у вас в голові. Вона називається «Наспівати для пошуку» (Hum to Search). Це схоже на те, як працює Shazam, однак вам не потрібно включати музику — замість цього ви можете просто наспівувати або насвистувати пісню протягом 10 або 15 секунд. Потім алгоритм машинного навчання визначить потенційні збіги.

Поки що ця функція доступна англійською мовою на пристроях iOS і більш ніж на 20 мовах на Android.

Компанія також анонсувала алгоритм перевірки орфографії. З його допомогою можна набагато ефективніше розшифровувати слова з помилками. Якщо вам здається це неактуальним, ви помиляєтеся. За словами Кеті Едвардс, віце-президента з розробки в Google, кожен десятий пошуковий запит написаний з помилками.

Крім того, Google Пошук також може індексувати не тільки веб-сторінки, але і їх окремі фрагменти. Це дозволить краще обробляти 7% пошукових запитів на всіх мовах після запуску функції по всьому світу.

Джерело engadget
Не пропустіть