Google прибирає з пошуку важливу функцію: на що варто звернути увагу

Як повідомляється, Google відмовляється від безперервної прокрутки результатів пошуку на десктопних і мобільних пристроях і повертається до старого методу поділу результатів на кілька сторінок.

Google запровадив безперервну прокрутку на мобільних і десктопних пристроях у 2021 і 2022 роках відповідно. Ця зміна нагадувала стрічку соціальних мереж, хоча версія Google ніколи не була схожа на “нескінченну прокрутку”, з якою звикли користувачі соцмереж.

Пошук зазвичай повертав еквівалент шести сторінок результатів за одну прокрутку, а потім пропонував користувачам кнопку “Більше результатів”, яка продовжувала прокрутку.

Google спочатку стверджував, що безперервна прокрутка зробить перегляд результатів швидшим і простішим, хоча деякі користувачі, ймовірно, не помітили, що стара система пагінації часто діяла як природний переривник, який дозволяв їм подумати, чи мають вони всю необхідну інформацію.

Представник Google повідомив виданню Search Engine Land, що безперервна прокрутка буде вилучена з результатів пошуку на десктопних пристроях з 25 червня, а з мобільних пристроїв ця функція буде вилучена “в найближчі місяці”. У Google заявили, що ця зміна необхідна для того, щоб результати пошуку видавалися швидше, замість того, щоб автоматично завантажувати результати, які користувачі явно не запитували.

Джерело MacRumors

Не пропустіть