Google прокоментувала поданий нещодавно антиконкурентний позов

Нещодавно кілька Генеральних прокурорів США подали проти Google позов, в якому компанія звинувачується в антиконкурентній поведінці і домінуванні в індустрії пошукових послуг. Компанія Google прокоментувала претензії.

«Позов міністерства юстиції глибоко помилковий. Люди використовують Google тому, що хочуть, а не тому, що їх примушують до цього, або тому, що вони не можуть знайти альтернативи. Судовий процес ніяк не допоможе споживачам. Навпаки, це підвищить ціни на телефонний зв’язок і ускладнить доступ до пошукових сервісів», — заявили в компанії.

Мін’юст вважає, що Google давала багатомільйонні хабарі виробниками мобільних телефонів і інтернет-браузерів за установку Google в якості пошукової системи за умовчанням.

У позові стверджувалося, що Apple використовує пошуковик Google в своєму браузері, тому що він «найкращий», але Safari також підтримує пошуковики Bing і Yahoo, які також платять Apple за просування своїх послуг.

Google також згадав те, що Yahoo! заплатили Mozilla, щоб стати пошуковим сервісом за замовчуванням в Firefox, однак більшість американців перейшли на Google.

Джерело gsmarena
Не пропустіть