Google полегшує роботу в браузері Chrome завдяки одному корисному доповненню

Іноді необхідність відкривати посилання з іншого додатка на мобільному телефоні може заважати вам і відволікати від завдання, яке ви намагаєтеся виконати. Тепер оновлення для Chrome допоможе вам зосередитися на виконанні поточного завдання. Коли ви натискаєте на посилання в Gmail, наприклад, і відкриваєте вкладку Chrome в додатку, ви можете натиснути на іконку шеврона на панелі інструментів поруч із символом «x» або кнопкою закриття, щоб згорнути браузер. Це перетворить відкриту вкладку на компактне плаваюче вікно «картинка в картинці», яке можна перетягнути в будь-яке місце на екрані.

Ви можете тримати його згорнутим, поки користуєтеся оригінальним додатком, а коли захочете переглянути його вміст, просто торкніться плаваючого вікна, щоб відновити вкладку до початкового розміру.

Ви зможете скористатися цією функцією незабаром, якщо у вас її ще немає, якщо ваш браузер за замовчуванням – Chrome, і ви постійно оновлюєте його. Ця функція навіть увімкнена за замовчуванням, тож вам не потрібно нічого робити, щоб увімкнути її. Звичайно, ви завжди можете відправити вкладку в браузері Chrome, якщо тримати різні завдання відкритими в окремих вікнах робить вас більш продуктивними.

Джерело Engadget

Не пропустіть