Google покращить роботу Google Assistant

Інтелектуальні дисплеї Google Assistant зможуть отримувати доступ до веб-статей AMP, починаючи з літа цього року. Крім цього, Google також анонсувала низку поліпшень для свого голосового помічника, який, за її словами, зробить взаємодію з ним більш швидкою і плавною, і дасть більш точні відповіді на запити користувача.

AMP — технологія прискорених мобільних сторінок, яка розробляється незалежними розробниками і активно просувається компанією Google в своєму пошуковику. AMP є радикально урізаною версією звичайних веб-сторінок. На прискорених сторінках залишається основний контент.

Зараз smart-дисплеї Google надають безліч новинного контенту, але в минулому вони фокусувалися на тому, щоб показувати користувачам відеокліпи і відтворювати уривки з новинних статей, а не показувати цілі статті AMP.

Google також оголосила про безліч невеликих поліпшень, які повинні позначитися на взаємодії з голосовим помічником. Зокрема, нові мультимедійні API-інтерфейси компанії повинні полегшити процес прослуховування повноформатного контенту, дозволяючи відновити роботу з того місця, де користувач зупинився, а режим безперервної відповідності (Continuous Match Mode) зробить взаємодію з помічником більш плавним.Не пропустіть