Google Play тепер показує найпопулярніші додатки

Розробники магазину Android-додатків Google Play розширили його функціональність і деякі користувачі вже отримали до неї доступ. У додатку  з’явився новий значок, який дозволяє відстежувати популярність додатків.

За даними Phonearena, користувачі можуть побачити, яка програма набирає популярність, а яка — навпаки. Для цього необхідно спостерігати за стрілкою. Якщо вона спрямована вгору, то додаток останнім часом завантажують частіше, а якщо вниз — його популярність падає.

Наскільки активно відбувається зміна трендів і який часовий проміжок враховується невідомо.

Відстежувати популярність додатків можна в розділі «Найкраще», де потрібно вибрати відповідне сортування: «Топ безкоштовних», «Бестселери» або «Топ платних».

Нагадаємо, нещодавно компанія Google видалила зі свого офіційного магазину Play Store індійські додатки, які пропонували послуги з короткострокового кредитування. Корпорація залишила лише ті додатки, які дають на виплату боргу 60 днів або більше. Крім цього, Google заявила, що розробники таких додатків повинні будуть надати докази їхньої відповідності індійському законодавству.

Джерело gadgetsnow
Не пропустіть