Google оновить пошуковик: це найбільше оновлення за всю історію

Нововведення від Google для оновлення пошукової системи.

Нещодавно було анонсовано велике оновлення пошукової системи від Google. Компанія яка працювала над ним протягом декількох років обіцяє, що це стане найбільшим проривом на ринку пошуку інформації в інтернеті.

Пошукова система почне працювати на основі нейромережевої технології BERT – Bidirectional Encoder Representations from Transformers. Це нововведення допоможе покращить розуміння між людиною та системою пошуку.

Як повідомляють, пошуковик Google стане самонавчальним та інтелектуальним, отримає можливість сприймати запити природною мовою, аналізуючи допоміжні слова, числа та символи, які можуть складати велику роль в результатах пошуку.

Технологія BERT була анонсована в листопаді 2018 року. Компанія використовувала нововведення у власних дата-центрах, але доступна вона була лише співробітникам компанії. Найближчим часом удосконалення системи буде працювати лише із запитами англійською, але в майбутньому навчиться розпізнавати інші мови.

За допомогою нововведення, пошукова система зможе точніше відповідати на Ваші питання та розуміти «ваші думки». Наприклад, якщо ввести запит «Чи можна отримати ліки за чужим рецептом», BERT краще розуміючи мету вашого пошуку — виведе в першу чергу ті сторінки, в яких розповідатиметься про випадки, коли можна купувати ліки в аптеках за рецептами, виписаних на родичів.

Звісно, алгоритм не завжди може проаналізувати зі стовідсотковою точністю Ваш запит, але він має можливість навчатися і з часом зможе поглиблювати аналіз Ваших потреб.

Джерело Google

Не пропустіть