Google назвала «дату смерті» Android

Будь-програмний продукт потрібно в постійній доопрацюванні і поліпшення. Це стосується не тільки виправлення якихось багів і недоліків, але ще і розширення функціональних можливостей, разом з якими завжди гарантовано приходять якісь проблеми. Це нескінченний цикл, який не можна переривати. Втім, компанія Google все ж таки зважилася на те, щоб затвердити і назвати «дату смерті» Android, тобто операційної системи, яка сьогодні встановлена ​​на 3/4 всіх смартфонів у світі.

Як пише видання Bloomberg з посиланням на свої джерела всередині «пошукового гіганта», керівництво Google затвердив строки припинення розвитку операційної системи Android. Їй на зміну прийде абсолютно нова, про яку зараз ходить багато чуток. Нова ОС носить назву Fuchsia OS, проте коли вона вийде на ринок, то, швидше за все, іменуватися буде якось інакше. Нове програмне забезпечення набагато цікавіше, а потенціал для розвитку практично безмежний.

Операційна система Fuchsia OS на заміну Android створюється з повного нуля, причому значна частина роботи вже виконана. У компанії Google вже є повноцінний «скелет» нової ОС, який будуть допрацьовувати в найближчі роки. Як повідомляє джерело, керівництво «пошукового гіганта» твердо для себе вирішив, коли вийде новітнє програмне забезпечення. Зокрема, перші «розумні» колонки та інші гаджети з екосистеми «розумного» будинку під керуванням самого свіжого ПО вийдуть на ринок через три роки, а саме – в 2021 році.

Що стосується смартфонів, то операційну систему Fuchsia OS почнуть встановлюватися на них прямо «з коробки» через п’ять років, тобто в 2023 році. Це означає, що «смерть» Android настане досить скоро, а саме – в 2022 році. До цього моменту в мережі вже гарантовано будуть тестові збірки нової ОС, щоб її могли встановити і протестувати всі бажаючі. Всі додатки та ігри, створені для «зеленого робота», отримають повну сумісність з новітнім програмним забезпеченням.

З 2022 року компанія Google перестане приділяти Android хоч якусь увагу. Більш того, можливо, вона заборонить великим компаніям встановлювати її на свої мобільні пристрої та інші електронні гаджети, щоб вони просували нову – Fuchsia OS.


Не пропустіть