Google натякає на нові функції Android: 7 головних нововведень
Компанія не називає їх конкретно, але оголошує категорії нововведень - здогадатися не дуже складно
У період з 11 по 12 травня відбудеться щорічна конференція Google I/O, на якій представлять Android 13 (система вже кілька місяців доступна в режимі тестування для розробників).
Напередодні офіційні облікові записи Android і Material Theme в Twitter влаштували опитування про те, які опції користувачі хочуть бачити найбільше. Зважаючи на все, ці голосування – ніщо інше, як натяки на майбутні нововведення, і на презентації будуть всі ті опції, які є у випадках відповідей.
У своїх облікових записах Google не конкретизувала, які конкретно будуть нововведення, але назвала їхню тематику. Втім, здогадатися не дуже складно.
- Поновлення безпеки. Швидше за все, про стандартне підвищення рівня захисту системи — це анонсують щороку.
- Оновлення повідомлень. Найімовірніше, Google просуватиме протокол RCS, створений для заміни застарілої технології SMS – компанія вже кілька років виступає за масове впровадження цього стандарту.
- Оновлення кросплатформовості. Йдеться про тіснішу інтеграцію пристроїв користувача один з одним. Наприкінці квітня в бета-версії сервісів Google Play знайшли функцію Self Share, що дозволяє швидко відправляти файли між своїми пристроями через Nearby Share.
- Нові партнерські відносини. Про це нововведення важко здогадатися, але швидше за все воно не стане цікавим користувачам за межами США.
В акаунті Material Design (так називається візуальний стиль Android) стартувало інше опитування щодо дизайну.
- Варіативні шрифти. У травні Google представила шрифт Roboto Flex на заміну звичайному Roboto, що використовується з часів Android 4.0 – новий шрифт можна змінювати за 12 типографічними параметрами (товщиною, висотою, відступами, нахилом та іншим).
- Дизайн та доступність. Швидше за все, мова про злегка змінений візуальний стиль Material You і його оновлену адаптивну тему — на відміну від Android 12, вона матиме 4 відтінки палітри на вибір.
- Чатінг з командою розробників. Мабуть, буде якась форма зворотного зв’язку із розробниками.