Google надасть користувачам безкоштовний моніторинг даркнету

У вівторок компанія Google оголосила про те, що її сервіс моніторингу темного інтернету, також відомий як “звіт про темний інтернет”, стане доступним для всіх користувачів Google у 46 країнах, включаючи США і Великобританію, наприкінці місяця, повідомляє Fast Company. Раніше ця функція була доступна лише користувачам, які мають членство в Google One.

Звіт про темний інтернет буде розміщений на сторінці “Результати про вас” на сайті myactivity.google.com.

Функція “Звіт про темний інтернет” сканує алгоритми, які опинилися на неправильному боці цифрових доріжок, щоб визначити, чи не було витоку вашої особистої інформації. Сюди входить така інформація, як ваше ім’я, адреса, номери телефонів та адреси електронної пошти.

Це дуже зручна функція, особливо якщо ви один з мільйонів людей, які стали жертвами хакерських атак, витоку інформації або крадіжки особистих даних. Лише кілька місяців тому дані 7,6 мільйонів клієнтів AT&T потрапили в темну мережу, що змусило телекомунікаційного гіганта скинути паролі всіх постраждалих користувачів.

Інші сервіси, такі як Proton Mail і LastPass, вже мають функції, які відстежують інформацію про користувачів і витоки паролів у темній мережі та сповіщають користувачів, якщо вони щось знаходять.

Джерело Engadget

Не пропустіть