Google екстрено оновила браузер Chrome

Сьогодні Google Chrome має два мільярди користувачів у всіх точках земної кулі. Це означає, що пошуковий гігант повинен робити все, щоби робота користувачів була зручною і безпечною. І максимально швидко усувати всі недоліки.

Наприклад, як в цей раз. Нова уразливість була виявлена ​​в движку Blink, на базі якого працює Google Chrome. Вона відкривала шкідливим сайтам можливість встановлювати на вразливі комп’ютери під управлінням macOS, Windows, Linux і Chrome OS вірусні програми. Ці програми в свою чергу дозволяли зловмисникам стежити за жертвою, копіювати інформацію з заражених пристроїв, а також змінювати дані облікових записів і навіть створювати нові, підміняючи ними вже існуючі.

Шкідливі сайти

Згідно з офіційною інформацією, на цей момент не було зафіксовано жодного випадку експлуатації уразливості, а тому Google рекомендує не переживати, а просто встановити останнє оновлення безпеки. Воно вже доступне для завантаження користувачам настільної версії браузера, в якій і була виявлена ​​пролом. А ось власникам мобільних пристроїв переживати не варто – вони і так знаходяться в цілковитій безпеці. Швидше за все, оновлення Google Chrome, що виправляє уразливість, уже було завантажено на ваш комп’ютер автоматично. Браузер робить це, щоб заощадити час.


Не пропустіть