Google допомагає в створенні технології по оновленню відеодрайверів у смартфонах

Перші такі драйвери вийдуть на Google Pixel 4, Pixel 4 XL і торішніх флагманах Samsung

У мережі з’явилася інформація про те, що Qualcomm, спільно з Google, займається розробкою першої версії окремих драйверів для графічних процесорів Adreno. По суті, Google прямо зараз допомагає в створенні технології по оновленню відеодрайверів у смартфонах, які вже вийшли на ринок – першими такі драйвери отримають Pixel 4, Pixel 4 XL, Samsung Galaxy Note 10 і Galaxy S10, в основу яких ліг Snapdragon 855.

Американський виробник процесорів Qualcomm розповів, що вони, спільно з Google, розробили інструмент Android GPU Inspector – його планується використовувати для допомоги ігровим студіям при поліпшенні своїх проектів. Новий інструмент здатний аналізувати роботу ігор на GPU Adreno на абсолютно новому рівні, завдяки чому ігрові розробники зможуть краще оптимізувати власні проекти.

Цікаво, що свіжі драйвери для GPU будуть публікуватися в Google Play, як і звичайні програми. Нагадаємо, раніше говорилося про те, що за розробку і випуск свіжих драйверів відповідатимуть вендори, але цього разу Qualcomm не стала озвучувати цей момент.

Джерело Qualcomm
Не пропустіть