Головний дизайнер Apple Джоні Айв відкриває свій бізнес

Саме він створив дизайн практично всіх популярних продуктів компанії: від iMac до iPhone, MacBook і навіть Apple Park

Головний директор по дизайну компанії Apple Джонатан Айв (Jonathan Ive) піде у відставку найближчим часом, щоб запустити власний незалежний бізнес. Особистий проект Айва називається LoveFrom, і Apple стане одним з основних клієнтів майбутньої студії дизайну. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Apple.

Обов’язки Айва перейдуть до решти членів поточної команди дизайнерів, а саме віце-президенту з промислового дизайну Евансу Хенкі (Evans Hankey) і віце-президенту по дизайну користувальницьких інтерфейсів Алану Дай (Alan Dye). Вони будуть підкорятися головному операційному директору Джеффу Уіяльмсу (Jeff Williams), тоді як Айв звітував безпосередньо перед генеральним директором Тімом Куком (Tim Cook).

Партнером Айва в студії LoveFrom стане його друг і колега, успішний сучасний промисловий дизайнер Марк Ньюсон (Marc Newson). За словами Айва, нова дизайнерська компанія почне роботу в 2020 році. Її офіс буде знаходитися в Каліфорнії (США). «Після майже 30 років і незліченних проектів, я найсильніше пишаюся роботою, яку ми виконали, щоб створити команду розробників, технології і культуру в Apple, які не мають рівних. Зараз компанія яскравіша, сильніша і талановитіша, ніж будь-коли за всю свою історію. Команда, безумовно, продовжить процвітати під чудовим керівництвом моїх найближчих співробітників Еванса, Алана і Джеффа. Я повністю довіряю своїм колегам-дизайнерам в Apple, вони залишаються моїми найближчими друзями, і я з нетерпінням чекаю можливості продовжити працювати з ними протягом багатьох років », – прокоментував Айв.

Джоні Айв пропрацював в Apple 27 років, починаючи з 1992 року. Під його керівництвом був розроблений дизайн таких продуктів, як перше покоління iMac, iPod, iPhone, MacBook і навіть амбітний кампус Apple Park. Відносини Айва c Apple не закінчуються, тому що для LoveFrom вже замовлені деякі невідомі ексклюзивні проекти.


Не пропустіть