Голова Redmi: лінійка Max підійшла до завершення

У Xiaomi і Redmi немає планів з випуску смартфонів Mi Max, тому з лінійкою апаратів з великими екранами вже можна попрощатися

Не так давно компанія Xiaomi офіційно заявила, що не планує в цьому році випускати смартфони серії Max і Note і зосередиться на існуючих лінійках Mi, Mix і молодіжній CC. Оскільки пристрої Note тепер відносяться до бренду Redmi, багато користувачів припустили, що і лінійка Max теж перейде до нього. Але, на жаль, надії фанатів зруйнував глава Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing).

У своєму мікроблозі в Weibo віце-президент Xiaomi Group і генеральний директор бренду Redmi Лю Вейбінг на запитання користувачів відповів наступне: «В даний час немає ніяких планів по випуску, тому здається, що лінійка продуктів серії Max підійшла до свого завершення». Серія смартфонів або, правильніше буде сказати, фаблет Xiaomi Max з’явилася в травні 2016 року.

У той час вони відрізнялися величезними дисплеями, але з появою так званого безрамкового дизайну екрани сучасних апаратів досягли розмірів шести і більше дюймів. В арсеналі Xiaomi, наприклад, є 6,39-дюймовий Xiaomi Mi 9, який практично наздогнав 6,44-дюймовий Xiaomi Mi Max. Правда і співвідношення сторін екрану змінилося з класичного 16: 9 на 19,5: 9, але це вже інша історія. Схоже, зараз немає сенсу у виробництві окремої лінійки смартфонів з величезними екранами, порівнянними за розмірами з планшетом.


Не пропустіть