Гнучкий дисплей Samsung Galaxy Z Flip тріснув після першого ж закриття

І все через непереносимість низьких температур

Анонс першої розкладачки Samsung – Galaxy Z Flip – відбувся буквально нещодавно, 11 лютого. Але вже зараз в мережі ходить безліч розмов про недосконалість нового пристрою компанії.

Один із користувачів мережі повідомив, що його пристрій зламався буквально за лічені секунди після розпакування. За словами чоловіка, він відкрив коробку з пристроєм, прибрав всі транспортувальні плівки з Samsung Galaxy Z Flip, після чого закрив пристрій так, як це зробив би абсолютно будь-який інший користувач – як це робилося за часів старих розкладачок часів Nokia. За підсумком екран новенького смартфона Samsung просто тріснув і став непридатним, причому сталося це буквально після першого ж закриття пристрою.

Трохи пізніше з’ясувалося, що новинка “боїться” використання після тривалого перебування на морозі, а значить якщо ви живете там, де існує така пора року як “зима”, вам все ж варто спочатку відігріти смартфон, перш ніж почати ним користуватися. І все через те, що ультрантонкое захисне скло Galaxy Z Flip втрачає свої гнучкі властивості на морозі.

Джерело twitter

Не пропустіть