Глобальний запуск флагманів Huawei Mate 40 може бути відкладений до наступного року

За повідомленнями інсайдерів, Huawei була готова анонсувати чіпсет Kirin 9000 IFA 3 вересня. Потім компанія мала розкрити флагмани Mate 40. Однак жодна з цих заяв не реалізувалася, і тепер з’явилися чутки про те, що нам доведеться почекати до 2021 року.

Інсайдер Еван Бласс стверджує, що бажаючі випробувати Huawei Mate 40 не зможуть зробити це в поточному календарному році. Причому ця новина стосується лише глобальної моделі — телефони Huawei Mate 40 стануть доступні в цьому році в Китаї.

За словами мережевого інформатора, поява смартфонів в магазинах відбудеться тільки в наступному році, а офіційний анонс повинен відбутися до кінця 2020 року.

Причина цього рішення невідома. Однак із завтрашнього дня Huawei не зможе працювати з TSMC. Крім того, компанія більше не зможе отримувати OLED-дисплеї від Samsung і LG. Huawei заявила, що накопичила достатню кількість наборів мікросхем (10 мільйонів одиниць), а також використовує дисплеї BOE, однак цих запасів може вистачити тільки для місцевого китайського ринку.

Джерело gsmarena
Не пропустіть