Глава Xiaomi проговорився про розробку PRO-версії ювілейного флагмана

Сталося це якось раптово, навіть несподівано

У мережі буквально нещодавно почали обговорювати прийдешній ювілейний флагман Xiaomi – Xiaomi Mi 10. Пристрій, судячи за наявними даними, повинен вийти по-справжньому цікавим і незвичним. Але куди цікавіше те, що ймовірно компанія також готує і PRO-версію смартфона.

Як і більшість “проколів”, цей трапився на сторінках китайської соціальної мережі Weibo – один з користувачів висловив своє захоплення вібромотором, який компанія встановила в Mi 9 Pro, після чого поцікавився у президента Xiaomi Ліна Біна, чи правда те, що “вібромотор Mi 10 Pro буде не гіршим?”. Як не дивно, пан Бін дав відповідь цікавому користувачеві, сказавши, мовляв так, Mi 10 Pro буде мати “другий найкращий в світі вібромотор”. Таким чином офіційно підтвердивши розробку не тільки Mi 10, але і Mi 10 Pro, який, як варіант, буде оснащений більш розігнаним мобільним процесором, або ж мати в рукаві якісь інші “тузи”.

З огляду на все вищесказане, початок 2020 обіцяє бути вкрай цікавим, адже саме в цей період очікується поява відразу декількох довгоочікуваних пристроїв від Xiaomi: Mi Mix 4, Mi 10, а тепер ще й Mi 10 Pro.

Джерело Weibo

Не пропустіть