Глава Huawei: компанія на межі життя і смерті

Невизначеність США поставила Huawei в скрутне становище. Компанія почала перерозподіляти співробітників серед своїх проектів

Засновник Huawei Рен Женфей заявив, що компанія знаходиться на межі життя і смерті. Він повідомив Bloomberg, що в корпорації було запущено перерозподіл співробітників між проектами.

Женфей зазначає, що в даний момент Huawei створює окремі команди, які займуться розробкою нових проектів. У співробітників є можливість до них приєднатися, а в разі продуктивної роботи передбачається просування по кар’єрних сходах. Крім цього зарплата непродуктивних співробітників буде скорочуватися кожні три місяці, також вони ризикують бути звільненими.

Глава Huawei впевнений, що компанія продовжить розвиватися попри тяжкий стан. Женфей зазначає, що санкції США не завдають серйозного збитку і корпорація зможе функціонувати без співпраці з американськими партнерами. Він робить ставку на розвиток власних технологій і сервісів.

Нагадаємо, уряд США вніс Huawei в «чорний список» у травні 2019 року. Через ці заборони американські компанії змушені розірвати відносини з китайським партнером. У червні 2019 року голова Huawei повідомив, що через обмеження компанія була змушена знизити очікуваний прогноз по виторгу.

Вчора стало відомо, що США продовжила тимчасову ліцензію для Huawei, яка дозволяє китайській корпорації продовжувати співпрацю з американськими компаніями до 18 листопада. Міністр торгівлі США Уілбур Росс повідомив, що країна в даний момент дуже залежить від продукції і технологій Huawei.


Не пропустіть