Geely виходить на ринок електричних пікапів: прототип покажуть уже 13 травня

Незважаючи на величезну популярність електричних транспортних засобів, пікапів у сегменті представлено дуже мало

Одразу кількох китайських інформаційних видань із посиланням на свої джерела заявили, що китайський автомобільний бренд Geely планує вийти на ринок висококласних електричних пікапів – це буде реалізовано під маркою дочірнього підприємства Radar.

Більше того, затримуватися з анонсом нового транспортного засобу виробник не буде, оскільки інформація про новий бренд і майбутній напрямок з’явиться вже 13 травня — про це також повідомляють китайські видання. Цього ж дня компанія має офіційно показати свій перший прототип електричного пікапа, який у майбутньому буде конкурувати з відомими іменами на ринку.

На жаль, поки що жодних деталей щодо нового транспортного засобу немає — інсайдери лише повідомляють про те, що Geely націлилася саме на сегмент висококласних електричних пікапів, де компанія хоче конкурувати з автомобілями на зразок моделей Rivian.

Враховуючи, що цей американський бренд випускає (або, точніше, намагається випускати) виключно потужні та преміальні пікапи, очікувати від Geely можна чогось не менш продуктивного та дорогого. Втім, навіть за високої вартості конкурувати китайському виробнику буде практично нема з ким, оскільки електричних пікапів на ринку не так вже й багато.

Звичайно, для Geely загалом ринок пікапів практично незвіданий, не кажучи вже про електричний сегмент, але це не повинно стати проблемою – інженери холдингу раніше заявляли, що їхня алюмінієва платформа SEA (Sustainable Experience Architecture) придатна для масштабування під будь-які завдання. Відповідно, розробникам залишилося легко “вмонтувати” в кузов бензинового Farizon Remote FX (єдиний пікап компанії) електричну силову установку на базі вже створеної платформи.

І якщо китайському бренду вдасться налагодити виробництво електричного пікапа, то він легко обійде конкурентів – та ж Rivian поки що випускає свої люксові автомобілі надто дрібними партіями та з величезними труднощами.Не пропустіть