Гарантія на iPhone від Apple щойно погіршилася: за що доведеться платити

Тривалий час гарантія Apple покривала ремонт дисплеїв iPhone та Apple Watch у випадку «тріщини товщиною в одну волосину». Тобто, якщо новий iPhone користувача раптом тріснув без чіткого місця удару або інших видимих пошкоджень, компанія полагодить його безплатно. Однак це більше не буде так, і Apple почне стягувати плату з клієнтів, коли дисплеї їхніх iPhone або Apple Watch загадковим чином тріскаються.

Раніше цього тижня компанія з Купертіно повідомила магазини Apple та авторизованих постачальників послуг Apple про зміну політики. Відтепер усі поодинокі тріщини на iPhone та Apple Watch будуть класифікуватися як випадкові пошкодження, і клієнти будуть змушені платити за ремонт. Отже, навіть якщо дисплей вашого пристрою трісне сам по собі, вам доведеться покрити витрати.

Наразі зміна політики стосується лише дисплеїв iPhone та Apple Watch. Таким чином, невеликі тріщини на дисплеях iPad та Mac, що відповідають вимогам, і надалі ремонтуватимуться безплатно.

Однак зверніть увагу, що працівник все одно повинен буде оцінити пошкодження, щоб визначити, чи відповідає воно критеріям. Отже, навіть якщо екран вашого iPad або Mac трісне сам по собі, немає жодних гарантій, що стандартна гарантія на нього поширюватиметься.

Якщо ви часто кидаєте або пошкоджуєте свої пристрої Apple, можливо, ви захочете скористатися послугою Apple Care Plus. Завдяки цьому розширеному гарантійному обслуговуванню майже всі види ремонту обійдуться вам у незначну, символічну плату. Крім того, ви можете купити чохол для телефону і сподіватися на краще.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть