Галузеві аналітики розкрили плани Apple щодо складних ноутбуків у найближчому майбутньому

Галузеві аналітики натякають на те, що складаний Apple MacBook вийде на ринок у 2026 році. Подейкують, що лідером буде 18,8-дюймовий екран, хоча трохи більший 20,2-дюймовий варіант все ще може з’явитися на ринку. Аналітик Росс Янг застерігає від можливого остаточного розміру близько 18,76 дюйма через міркування вартості.

Очікується, що цей футуристичний MacBook буде складатися в пристрій, схожий за розміром на традиційний 13-дюймовий або 14-дюймовий MacBook, віддаючи пріоритет портативності без шкоди для площі екрану в розкладеному стані. Конкретні деталі дизайну тримаються в таємниці, але чутки схиляються до повноекранного дизайну з віртуальною клавіатурою для витонченого та інноваційного користувацького досвіду.

Прогнозується, що під капотом пристрою працюватиме чіп наступного покоління серії M5, що відповідає очікуваному розгортанню чіпа M4 у всій лінійці Mac до кінця 2025 року. Основним викликом для Apple, схоже, є мінімізація згину на складаному екрані. Це означає потенційно високі витрати на дисплей і шарнір, які, за оцінками, можуть становити близько 800-900 доларів США. Однак, вдосконалення масового виробництва може призвести до зниження вартості в майбутньому. Хоча офіційного підтвердження від Apple ще не надійшло, ці витоки дають змогу зазирнути в потенційне майбутнє, в якому складаний MacBook може перевернути уявлення про мобільність і продуктивність для користувачів Apple.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть