Galaxy S21 можна буде розблокувати за допомогою голосу

Смартфони будуть постачатися з Bixby Voice.

Віртуальний асистент Bixby все ще існує. Ба більше, він буде існувати ще в 2021 році. Відповідно до нового звіту Sammobile, наступного року сімейство S21 буде постачатися з Bixby Voice, що дозволить розблоковувати смартфон голосом.

Компанія Samsung хоче розширити можливості Bixby, і тому серія S21, крім стандартних способів біометричної автентифікації, таких як ідентифікація за відбитками пальців та ідентифікація за обличчям, також отримає технологію ідентифікації по голосу.

Такий спосіб розблокування може, наприклад, стати в нагоді в машині, якщо смартфон встановлений в утримувач. Однак ідея виглядає недопрацьованою, так як в такому випадку водію все одно доведеться потягнутися за телефоном. Також невідомо, наскільки безпечним є цей метод розблокування в порівнянні з ідентифікацією за обличчям і відбитком пальця.

Можливість автентифікації по голосу Bixby Voice стане частиною оболонки One UI 3.1, яка дебютує на пристроях S21. Ця функція буде доступна і на інших телефонах Samsung після оновлення до One UI 3.1.

Джерело sammobile

Не пропустіть