Футуристичний смартфон LG Wing виявився незатребуваним

Galaxy Note 20 виявився більш популярним.

Яких тільки смартфонів немає на ринку. Однак інновації не завжди приносять успіх. Виявилося, що експериментальний смартфон LG Wing провалився в продажах.

За даними Herald Corporation, компанії LG Electronics вдалося продати менше 50 000 одиниць LG Wing в своїй рідній країні — Південній Кореї. Для порівняння, компанія планувала продати 2 мільйони одиниць. Обсяг продажів LG Wing склав всього 10% від обсягу продажів Galaxy Note 20 — цей телефон Samsung Electronics випустила приблизно водночас з Wing.

Продажі не збільшилися навіть коли південнокорейський оператор LG Uplus знизив вартість смартфона вдвічі за рахунок субсидій. Глобальні продажі також виявилися низькими, навіть незважаючи на те, що телефон засвітився в останньому фільмі Майкла Бея «Співоча пташка» і в одному з популярних американських ток-шоу Jimmy Kimmel Live.

Щоб відновити свій імідж на ринку смартфонів, LG Electronics доведеться представити другий продукт в рамках «Explorer Project». Фірма вже підтвердила, що майбутній пристрій буде мати форм-фактор розкладачки. Більше про телефон нічого невідомо.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть