Функція Touch to Pay від Apple перетворює iPhone на платіжний термінал

Компанія Apple оголосила, що функція “Touch to Pay на iPhone” доступна в Канаді, починаючи з 23 травня, через вибрані платіжні платформи в цій країні. Нагадаємо, в Україні аналогічна функція була запущена ще минулого року завдяки зусиллям ПриватБанку.

Tap to Pay на iPhone дозволяє підприємствам приймати безконтактні платежі на iPhone без додаткового обладнання в точках продажу, такого як термінал Square. Ця функція дозволяє клієнтам платити простим дотиком до iPhone або Apple Watch, безконтактної кредитної чи дебетової картки або іншого безконтактного платіжного інструменту на iPhone продавця. Платіж безпечно завершується за допомогою тієї ж технології NFC, що лежить в основі Apple Pay.

Підприємства в Канаді можуть пропонувати Tap to Pay на iPhone за допомогою додатків для iPhone від Adyen, Moneris, Stripe та Square. У найближчі місяці Apple заявила, що Aurus, Chase, Fiserv і Helcim також запропонують цю функцію в країні.

Apple заявила, що Tap to Pay на iPhone буде доступний в магазинах Apple Store по всій Канаді, а також у таких торговельних мережах, як Sephora, пізніше цього року.

Запущена в 2022 році, Tap to Pay на iPhone також доступна в США, Австралії, Бразилії, Франції, Японії, Нідерландах, Тайвані, Великобританії та Україні.

Джерело MacRumors

Не пропустіть