Фотогалерея «Porsche Unseen» – найбільш незвичайні концепти Porsche за останні 15 років

Porsche показала нереалізовані концепти, включаючи електромінівен Renndienst

Німецький автовиробник Porsche вирішив показати публіці ряд цікавих концептів, створених дизайнерами компанії в період з 2005 по 2019 рік. У ілюстрованому виданні «Porsche Unseen» обсягом понад 300 сторінок можна побачити відразу 15 різних концептів, при цьому компанія не просто демонструє їх фото, а й докладно розповідає про хід створення дизайну.

Наприклад, на сторінках альбому присутній дорожній спорткар Porsche 919 Street, побудований на технологіях моделі Porsche 919 Hybrid гоночного класу LMP1, який бере участь в гонках на витривалість “24 години Ле-Мана». Автомобіль з гібридним двигуном потужністю 900 к.с. і карбоновим монококом покликаний надати справжні гоночні враження водіям-любителям.

Він повинен був передати дух прототипів, створених для знаменитої гонки в Ле-Мані, звичайним водіям. Ну як звичайним…

Автомобіль міг би бути допущений на дороги загального користування. Але, на жаль, його так і вирішили залишити в глині ​​в масштабі 1:1.

А ось Porsche Vision Spyder пощастило більше: концепт 2019 року навіть був реалізований в пластиці! І в розмірах, аналогічних реальності. Середньомоторний Porsche Vision Spyder зі спартанським кокпітом натхненний класичною моделлю Porsche 550-1500 RS Spyder (1954), однак відрізняється сучасним переосмисленням легендарного дизайну компактних відкритих моделей бренду.

Підсумком нового «Спайдера» стало бажання Porsche вивчити і розробити сучасні дуги безпеки.

Одним з найбільш незвичайних концептів видання «Porsche Unseen» став електричний сімейний мінівен Porsche Renndienst, розрахований на шість чоловік. У цьому випадку дизайнери компанії працювали в зовсім незвичному для себе сегменті, якому проте спробували прищепити ДНК-бренду. Наприклад, водійське місце в Renndienst розміщено по центру, а пасажири отримали в розпорядження комфортний для тривалих подорожей салон з плоскою підлогою, під якою приховані електродвигун і батарея.

Це вільне бачення на тему шестимісного сімейного автомобіля.

Також в книзі присутні моделі Porsche 906 Living Legend (2015), Porsche 917 Living Legend (2013), Porsche Vision 918 RS (2019), Porsche Vision 920 (2019), Porsche Vision E (2019) і ін.

Видання «Porsche Unseen» може стати відмінним подарунком фанату німецького бренду, знайти його в онлайн-магазинах можна за кодом ISBN 978-3-667-11980-3.

Ну, а ті, хто не хоче купувати книгу, можуть відвідати музей Porsche в Штутгарті, де починаючи з наступного року будуть представлені всі 15 концептів з книги «Porsche Unseen».

Джерело itc.ua porsche.com
Не пропустіть