Ford випускає авто з кращим автопілотом, ніж у Tesla

Керівник Ford Motor Company Джим Фарлі анонсував впровадження системи автономного керування рівня L3. Ця технологія дозволить водіям не контролювати кермо та не зосереджуватися на дорожній ситуації під час руху по шосе.

Хоча в певних ситуаціях водію може знадобитися взяти керування на себе, загалом автомобіль зможе рухатися самостійно. Подібні обіцянки вже давно дає Ілон Маск для Tesla, а Mercedes-Benz вже започаткував схожу систему.

За словами Фарлі, Ford має прототипи з автопілотом L3, які перевершують аналоги Tesla, проте наразі вони ефективні лише за сонячної погоди. “Ми дуже близькі до реалізації цієї технології. Наступним викликом буде масове виробництво автомобілів з автопілотом L3,” – зазначив він у розмові з Bloomberg TV.

Фарлі підкреслив, що ця технологія перетворить автомобіль на мобільний офіс, де водій зможе проводити відеоконференції та виконувати інші завдання, не відволікаючись на керування.

Однак спершу використання цієї функції буде обмеженим. “На даному етапі ми вважаємо, що технологія працюватиме лише за сонячної погоди. Складні погодні умови, як-от сильний дощ, ускладнюють рух на швидкості понад 120 км/год,” – додав керівник Ford.

Джерело ІТHome

Не пропустіть