Флагмани Xiaomi 15 та OnePlus 13 отримають ультразвукові датчики відбитків пальців під дисплеєм

Флагманські смартфони Xiaomi вже багато років мають дактилоскопічні датчики під дисплеєм, але всі вони були оптичного типу. Те саме стосується OnePlus. Однак це може змінитися наступного року з виходом серії Xiaomi 15 та OnePlus 13.

Згідно з двома окремими джерелами на Weibo, китайському еквіваленті X (Twitter), Xiaomi наразі тестує ультразвукові датчики відбитків пальців для майбутнього флагманського сімейства Xiaomi 15, яке вже перебуває в розробці.

Xiaomi 15 збереже повністю плоский екран свого попередника, в той час як Ultra матиме більш вигнуте скло, як і 14 Ultra.

Не лише Xiaomi – OnePlus 13, очевидно, також переходить на ультразвуковий датчик відбитків пальців, приєднуючись до флагманів Samsung та деяких пристроїв vivo високого класу, які використовують цю технологію, що має потенціал зробити розблокування швидшим і точнішим.

Розробка цих пристроїв, які вийдуть на ринок наприкінці року в Китаї та, ймовірно, на початку 2025 року в усьому світі, ще тільки починається, тож у майбутньому все може змінитися. Тим не менш, ми з нетерпінням чекаємо на появу ультразвукових сканерів відбитків пальців на більшій кількості телефонів.

Джерело GSMArena

Не пропустіть