Флагманський планшет Xiaomi Mi Pad 5 отримає стилус

Авторитетний інсайдер Digital Chat Station опублікував перші фото офіційних аксесуарів для флагманського планшета Xiaomi Mi Pad 5, завдяки яким можна побачити дизайн цього довгоочікуваного пристрою.

Судячи із зображень, Xiaomi Mi Pad 5 буде оснащений великим квадратним модулем основної камери в лівому верхньому кутку задньої панелі, що робить його схожим на новий iPad Pro. Раніше опубліковані рендери вказують на те, що Xiaomi Mi Pad 5 отримав майже такий же модуль камери, як і Xiaomi Mi 11.

Варто зазначити, що на цей раз чохол-клавіатура обладнаний спеціальним слотом для стилуса. Це означає, що для стилуса на планшеті може не бути магнітного місця кріплення.

Раніше повідомлялося, що в лінійці Xiaomi Mi Pad 5 буде кілька моделей, при цьому старша версія буде оснащена однокристальною системою Snapdragon 870. Xiaomi Mi Pad 5 також оснащений 11-дюймовим екраном роздільною здатністю 2K з високою частотою оновлення 144 Гц.

Крім того, Xiaomi Mi Pad 5 буде конкурувати не тільки з лінійкою Huawei MatePad 11, але і з iPad Pro. Виробник буде позиціонувати Xiaomi Mi Pad 5 як преміальний пристрій.

Презентація новинки очікується в серпні цього року.

Джерело Gizchina
Не пропустіть