Флагманські навушники OnePlus пропонують краще поглинання шумів, ніж AirPods Pro

Компанія OnePlus декілька днів тому презентувала свій новий середньобюджетний смартфон, разом з яким показали також топові навушники OnePlus Buds Pro. Ця модель стала першою у модельному ряду навушників OnePlus з підтримкою активного поглинання шумів. Модель стане доступною для покупки в Китаї вже 29 липня.

Генеральний директор компанії OnePlus Піт Лау тизерив фішки OnePlus Buds Pro на своєму Weibo-аккаунті ще вчора, але сьогодні він опублікував справді цікаву заяву – за його словами, OnePlus Buds Pro пропонують краще поглинання шумів, ніж AirPods Pro від Apple. Це достатньо важлива заява, оскільки навушники Apple в цьому плані показують себе дуже добре.

Піт Лау вважає Apple сильним суперником і стверджує, що компанії довелося провести багато порівнянь з AirPods Pro та оптимізаційних покращень, щоб покращити результат. По суті, у нас буде змога перевірити цю заяву, коли топові навушники OnePlus поступлять у продаж і в Мережі з’являться перші повноцінні порівняння Buds Pro та AirPods Pro.

Не пропустіть