Fitbit Ace 3 офіційно презентовано

Компанія Fitbit презентувала свій новий фітнес-браслет Ace 3, який призначений для дітей віком до 6 років. Браслет має функцію трекера активності та сну, завдяки чому дозволяє дітям бути активними та формувати здорові звички разом зі всією сім’єю. Девайс повинен поступити у продаж вже завтра за ціною 80 доларів.

У Ace 3 є всі фішки попередніх поколінь, серед яких є анімовані циферблати, але є й нові аксесуари, які призначені “мотививувати дітей та демонструвати їхній індивідуальний стиль”. Завдяки анімованим браслетам заняття стають більш захоплюючими, оскільки вони відображають зміни протягом того, як дитина виконує певне завдання. Девайс оснащений OLED-дисплеєм та підтримує підключення через Bluetooth 4.2.

Доступні варіанти ремінця синього та чорного кольорів. На вибір користувача доступні анімовані циферблати з кроликом, котом, марсіанином та космічним кораблем, а також велика кількість статичних циферблатів, які дозволяють дітям персоналізувати свій девайс.

Fitbit Ace 3 можна підключати до мобільних девайсів, які працюють під управлінням операційних систем Android та iOS. Слід також звернути увагу на можливість отримувати повідомлення з синхронізованого смартфона. Вага браслета складає 70 грамів, а товщина – 9 міліметрів. Автономність очікується на рівні 8 днів.


Не пропустіть