Фільм «Люди в чорному» з тріском провалився у прокаті

Тор в чорному стильному костюмі не зміг врятувати перезапуск легендарної франшизи. Збори за перший уїк-енд просто жахливі

«Люди в чорному» завжди подобалася глядачам – незвичайний сюжет, гідний акторський склад і інопланетяни всіх форм і розмірів протягом трьох частин забезпечували пристойні збори. Наприклад, фільм «Люди в чорному 3» в 2012 році зібрав 624 мільйони доларів, що навіть за сучасними мірками досить багато.

Природно, боси кінокомпаній вирішили знову поживитися на відомій франшизі і провели перезапуск серії «Люди в чорному», використовуючи перевірену формулу успіху. Головну роль віддали Крісу Хемсворту ( «Тор», «Месники», «Гонка»), а сучасна графіка дозволила намалювати дуже класних інопланетян. На жаль, глядачів новинка не зацікавила і на поточний момент фільм «Люди в чорному: Інтернешнл» показує найгірший старт в історії франшизи.

Спочатку аналітики повідомляли, що картина збере в перший уїк-енд 40 мільйонів доларів, потім цю суму знизили до 30 мільйонів. Однак навіть цього результату досягти не вдалося – в перший уїк-енд «Люди в чорному: Інтернешнл» зібрав трохи більше 28 мільйонів доларів. Це жахливий старт, адже навіть перша частина франшизи, що вийшла в 1997 році, за цей же період зібрала 51 мільйон, та й дві наступні частини теж показали себе набагато краще.

Тепер аналітики ринку кіно впевнено говорять, що фільм «Люди в чорному: Інтернешнл» не зможе себе окупити. З цією думкою важко не погодитися. Справа в тому, що бюджет картини становить 110 мільйонів доларів. Якщо враховувати, що кінотеатри забирають половину прибутку, окупити витрати на розробку фільм зможе тільки після зборів в 220 мільйонів. Але ж є ще витрати на маркетинг, які додадуть до цієї суми ще 100-150 мільйонів доларів. Виходить, новій картині потрібно зібрати в прокаті близько 320 мільйонів, щоб кінокомпанія Columbia Pictures хоча б не зазнавала збитків. Ось тільки на поточний момент фільм зібрав усього 102 мільйони і ситуація тільки погіршується.


Не пропустіть