FedEx повністю перейде на електрокари вже у найближчі десятиліття

Компанія FedEx планує заміняти свій автопарк електрокарами доти, доки він весь не буде складатися з них. Це планується завершити вже до 2040 року. Крім цього, компанія планує стати “вуглецево-нейтральною” у тому ж році. Згідно з планами компанії, вже у 2025 році половина автомобілів, які вона буде закуповувати, працюватиме на електроенергії.

Вже менш, ніж за 10 років, до 2030 року, компанія планує повністю перейти на закупівлю електричних транспортних засобів. Протягом наступного десятиліття у компанії збираються відмовитися від застарілих транспортних засобів, які працюють на викопному паливі.

Спершу логістична компанія планує виділити на це 2 мільярди доларів. Частина цих коштів піде на закупівлю електрокарів, а частина – на альтернативні види палива, щоб зменшувалися не лише викиди від автомобілів, але й від літаків та інших транспортних засобів. Оскільки повністю відмовитися у цьому від викопного палива не вийде, компанія виділить Єльському університету 100 мільйонів доларів на розробки інноваційних рішень для видалення вуглекислого газу з атмосфери.

Також компанія FedEx планує працювати з клієнтами, надаючи їм послуги з нульовими викидами вуглецю та екологічно безпечну упаковку. Також планується інвестувати у підвищення енергетичної ефективності підприємств FedEx по всьому світу та надавати їм кращі можливості для роботи з відновлюваними джерелами енергії.


Не пропустіть