Фанати вкладатимуть у Wolfenstein: Youngblood гроші

Автори проекту запевняють, що вбудовані покупки не обмежуватимуть геймера. Всі предмети можна буде купити без вкладень

На виставці Е3 2019 журналісти видання VG247 взяли інтерв’ю у Андреаса Ойерфорса (Andreas Ojerfors), старшого геймдизайнера проекту Wolfenstein: Youngblood, в ході якого він підтвердив наявність мікротранзакцій в грі.

Розробник повідомив, що геймери за реальні гроші зможуть придбати золоті злитки, які потім можна буде використовувати для покупки костюмів, емоцій і, що найголовніше, поліпшень для зброї.

Перші два пункти є виключно косметичними та ніяк не впливають на ігровий процес – персонаж не буде точніше стріляти або швидше бігати після придбання стильного костюма. Покращення для зброї – зовсім інша справа. Фактично, геймер зможе буквально на старті вкласти реальні гроші, отримати заповітні злитки і «прокачати» стовбур, щоб швидше вбивати супротивників.

Природно, ця можливість не дуже сподобалася фанатам, які очікували від Wolfenstein: Youngblood цікаву сюжетну лінію без допоміжних бонусів за реальні гроші. Правда, Андреас Ойерфорс заявив, що геймери можуть отримати всі поліпшення без вкладення реальних грошей – елементи апгрейду відкриваються в ході проходження одиночної кампанії і купуються за віртуальну валюту. Я грав в Wolfenstein: Youngblood на роботі протягом двох тижнів і ні разу не вкладав реальні гроші. Вам абсолютно не потрібно цього робити, але Донат в грі є. Якщо ви захочете прискорити процес проходження, то можна скористатися цією можливістю. Але, повторюся, я жодного разу не відчув необхідність вкласти гроші. Коли я граю, такі думки навіть не приходять мені в голову, – заявив Андреас Ойерфорс, старший геймдизайнер Wolfenstein: Youngblood. Реліз Wolfenstein: Youngblood запланований на 26 липня 2019 року на PS4, ПК, Xbox One і Nintendo Switch.


Не пропустіть