Fackebook запускає Facebook Gaming на iOS без ігор

Компанія розкритикувала App Store.

Facebook розкритикувала правила App Storе. Компанія запускає свій додаток Facebook Gaming для iOS, який в основному використовується для перегляду стримерів, що грають у відеоігри, без функції міні-ігор — цього вимагали політики магазину.

«На жаль, нам довелося повністю видалити ігрову функціональність, щоб отримати схвалення Apple на публікацію Facebook Gaming. Це робить досвід користувачів iOS гіршим, ніж тих, хто використовує Android», — сказала Шеріл Сендберг, головний операційний директор Facebook в заяві для преси.

Facebook повідомила, що за останні місяці Apple кілька разів відхиляла додаток Facebook Gaming. Компанія заявила, що Apple посилалася на директиву 4.7 App Store, стверджуючи, що основна мета додатку Facebook Gaming — грати в ігри. Facebook навіть надала докази того, що 95% активності в додатку пов’язані з переглядом потокових відео, але це не змінило позицію Apple.

У червні 2020 року Apple анонсувала для розробників можливість оскаржити відмову, але Facebook не отримала відповіді на свою скаргу, повідомив The Verge представник компанії.

Facebook стикається з проблемами в App Store не вперше. Майданчик роками змушувала компанію видаляти Instant Games (гри в Messenger і стрічці новин) з додатків Facebook і Messenger для розміщення їх в магазині додатків.

Джерело TheVerge
Не пропустіть