Facebook відкотить блокування новинних повідомлень в Австралії

Австралійці знову зможуть читати новини на платформі.

Всього за кілька днів після того, як австралійським видавцям і жителям закрили доступ до новинного контенту, Facebook змінив свою політику.

Нагадаємо, соціальна мережа позбавила користувачів в Австралії можливості ділитися новинами через закон, який планує ввести влада та який зобов’яже інтернет-платформи платити ЗМІ за їхній контент. Тоді Facebook також заявив, що тепер в компанії будуть приділяти пріоритетну увагу інвестиціям в нові ліцензійні новинні програми в інших країнах. Компанія змінила своє рішення. В опублікованому сьогодні оновленні Facebook повідомив:

«Після подальших обговорень ми переконалися, що уряд Австралії погодився з низкою змін і гарантій, які знімають наші основні побоювання з приводу вирішення комерційних угод, які визнають цінність, яку наша платформа надає видавцям… Тепер ми можемо працювати над подальшими інвестиціями в журналістику і в найближчі дні відновити новини на Facebook для австралійців».

За даними news.com.au, австралійські політики підтвердили, що до Кодексу новин будуть додані поправки, які «внесуть додаткову ясність для цифровим платформ і новинних ЗМІ щодо того, як буде діяти Кодекс, і які зміцнять основу для забезпечення справедливої винагороди новинних компаній». Згідно з Нью-Йорк Таймс, ці поправки включають в себе двомісячний період посередництва, який дасть сторонам час для розробки медіа-угоди.

Джерело engadget
Не пропустіть