Facebook посилює правила щодо проблемних груп на платформі

Facebook робить один з найбільш важливих кроків щодо обмеження впливу і охоплення проблемних груп. Компанія оголосила про довгий список змін в політиці соцмережі, які накладають нові обмеження на окремих осіб і спільноти, які неодноразово порушують її правила.

Найбільш помітним з цих змін є нове повідомлення, яке люди побачать при приєднанні до груп, які в минулому порушували правила спільноти. У цьому повідомленні Facebook буде пропонувати користувачам переглянути вміст групи перед тим, як приєднатися до неї.

Крім цього, Facebook обмежить кількість повідомлень про запрошення з подібні групи. Ті, хто вже перебуває в таких спільнотах, побачать, що контент з групи відображається нижче в їхній стрічці новин, ніж це було раніше.

Facebook також планує посилити тиск на модераторів, щоб вони більш серйозно ставилися до своїх обов’язків.

Компанія також накладе нові обмеження на особливо проблемних людей. Користувачі, які неодноразово порушуватимуть політику, не зможуть публікувати або коментувати жодну із записів в групах протягом 7 або 30 днів. Вони також втратять можливість запрошувати інших людей в групу.

Джерело engadget
Не пропустіть