Facebook підписав першу угоду, яка зобов’язує його платити за новини News Corp

Гігант соціальних мереж Facebook поступово пристосовується до нової реальності в Австралії після того, як в країні набув чинності закон, що зобов’язує платформи соціальних мереж платити видавцям за новинний контент, розміщений на їх платформах. Компанія News Corp., яка належить Руперту Мердоку, уклала угоду з Facebook про постачання контенту в Австралії.

Термін дії контракту — 3 роки. Угода поширюється на кілька австралійських ЗМІ, що належать і контролюються News Corp. Його умови не розголошуються.

Facebook також веде переговори з декількома іншими великими гравцями в австралійських ЗМІ. Разом вони обговорюють підписання подібних угод.

Зауважимо, що News Corp., якій належить приблизно дві третини столичних газет і новинних ЗМІ Австралії, була серед медіакомпаній, які закликали уряд змусити Facebook і Google платити за посилання на ЗМІ, які залучають глядачів і рекламні гроші на платформу Facebook.

Спочатку технологічний гігант негативно відреагував на ці вимоги — він навіть пообіцяв відключити в країні платформу. Однак, схоже, що компанії довелося прийняти зміни.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть