Facebook анонсує своє бачення віддаленої роботи в майбутньому

Компанія Facebook представила своє бачення того, як може виглядати майбутнє, в якому компанії переведуть працівників на віддалену зайнятість. У ній використовуються технології віртуальної і доповненої реальності.

За словами Ендрю Босворта, глави AR і VR в Facebook, компанія вже інвестує в «підвищення продуктивності праці і віддаленої роботи» з використанням цих технологій. Він також поділився відео з експериментального тесту з використанням прототипу апаратного і програмного забезпечення Facebook.

На восьмисекундному відео продемонстровано кілька плаваючих дисплеїв, яким користувач швидко змінює розміри. Управління здійснюється за допомогою жестів. Співробітник також отримає невеликий рядок меню, який на відео відображається в нижній частині поля зору користувача і виглядає так, як ніби вона містить ярлики і інші швидкі функції, пов’язані з продуктивністю, до яких можна отримати доступ одним дотиком пальця.

«У майбутньому ми могли б створити потужний розширений робочий простір з кількома налаштованим екранами у віртуальній реальності, що не залежать від фізичних моніторів. Це дозволить використовувати такі технології, як Passthrough, для створення змішаного досвіду, який дозволить людям в будь-який момент перемикатися між реальним і віртуальним світами, покращуючи просторову обізнаність і пропонуючи гнучкість, до якої ми звикли з ноутбуками та іншими поширеними пристроями», — йдеться в блозі Facebook.

Нагадаємо, компанія також заявила, що після закінчення карантину переведе значну частину працівників на віддалену роботу.

Джерело TheVerge
Не пропустіть