Exynos 2500, який використовуватиме Samsung Galaxy S25, перевершить Snapdragon 8 Gen 4 на інших телефонах

Процесори Exynos від Samsung історично стикалися з критикою за відставання від пропозицій Snapdragon від Qualcomm з точки зору енергоефективності та продуктивності.

Однак нові чутки від PandaFlashPro про X свідчать про значне покращення з майбутнім Exynos 2500.

Згідно з витоком, Exynos 2500 може перевершити Snapdragon 8 Gen 4 від Qualcomm як за енергоефективністю, так і за базовою продуктивністю.

Причиною цього є те, що Samsung, як повідомляється, використовує більш досконалий 3-нм техпроцес другого покоління для виробництва Exynos 2500. Тоді як Qualcomm, як очікується, дотримуватиметься 4-нм техпроцесу для Snapdragon 8 Gen 4.

Менший виробничий процес зазвичай призводить до кращої енергоефективності та кращої продуктивності завдяки збільшенню щільності транзисторів.

Таким чином, хоча Exynos 2400 пропонував продуктивність, порівнянну з Snapdragon 8 Gen 3, Exynos 2500 може бути більш вдосконаленим, ніж його конкурент.

Більше того, згідно з попередніми чутками, існує також можливість появи двох варіантів Exynos 2500: Exynos 2500-A та Exynos 2500-B. За чутками, Exynos 2500-A – це восьмиядерний процесор для таких смартфонів, як майбутня серія Galaxy S25.

З іншого боку, припускають, що Exynos 2500-B матиме 10-ядерний процесор і може бути призначений для пристроїв з більш вимогливими потребами, таких як планшети та ноутбуки серій Galaxy Tab і Galaxy Book.

Існують також припущення, що Samsung може використовувати в Exynos 2500 тензорний процесор Google (TPU) замість власного нейронного процесора (NPU). Однак, ці твердження є занадто передчасними, щоб сприймати їх як факт.

Exynos 2500, схоже, є сильним претендентом на звання найкращого мобільного процесора 2025 року. Якщо витоки підтвердяться, він може запропонувати вищу продуктивність та енергоефективність порівняно з аналогом від Qualcomm.

Однак важливо пам’ятати, що це лише чутки, і ми, швидше за все, отримаємо офіційні деталі ближче до запуску Exynos 2500.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть